Poslání / Kontakt

Posláním této stránky je zabránit šíření bludných zpráv ze serverů, které se věnují zpravidla seriózní žurnalistice a převzatým nesmyslem ujedou jen občas.

Posláním této stránky není podpora myšlenky "všechno je to žumpa, seriózní média neexistují, to už Blesk píše kvalitnějc než Lidovky, ještě pivo pls".

Nenajdete zde vyvracení zpráv ze serverů jako AC24, Svetkolemnas.info, Protiproud.cz a podobně, neboť jejich čtenáři se rekrutují v podstatě výhradně z řad idiotů a zabránit šíření zpráv mezi idioty je nemožné. Výjimkou jsou případy, kdy nabere zpráva z podobného serveru na takové popularitě, že se plíživě vydá i mezi neidioty.

Pokud ve výčtu vytrollovaných novin najdete např. Aha!, neznamená to nutně, že by spadal do množiny "serverů, které se věnují zpravidla seriózní žurnalistice". Odkazy na podobné servery jsou zde spíš pro zajímavost a názornou ukázku, jak se s tím či oním nesmyslem poprala různá média.

Mediální nesmysly v poslední době poměrně svěže katalogizuje server Cracked.com, který je asi největším zdrojem informací pro tuto stránku. Cracked je velmi čtivý magazín s minimem nesmyslných informací a pokud umíte anglicky, neexistuje důvod ho nečíst.

Použité ikony jsou ze serveru Icojam.
Kontakt: Lukáš Vychopeň / bulsit@psychoteror.cz